Mirsevini ne Humor Shqiptare
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Regullorja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ersiljano
Admin
Ersiljano

Male Numri i postimeve : 3
Ditlindja : 04/07/1993
Join date : 18/10/2009
Age : 26
Location : Kudo qe ka Humor

Regullorja Empty
MesazhTitulli: Regullorja   Regullorja Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 12:09 pm

1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.
2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.
3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht. 4.Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde.
5.Ndalohet rrepsisht qe linkun e forumit tend ta qesesh ne firm.
6.Temat duhet të postohen në vendet e duhura.
7.Ndalohet rreptesisht douple post's.
8.Tre vrejt mer graden perjashtuar (banned)Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://humor.forumsq.net
 
Regullorja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Humor Shqiptare :: Fillimi :: Rregullat & Lajmërimet në Forum-
Kërce tek: